Parfém Ajmal Viola – EDP 75 ml

  • Parfém Ajmal Viola – EDP 75 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Viola – EDP 75 ml

Moderní vůně s dokonalou rovnováhou mezi svěžími tóny a proloženými květinovými tóny. Vůně kombinuje náznaky koření s čerstvým ovocem, jako je bergamot a černý rybíz. Uprostřed je plná květinového tria jasmínu, růže a lilie. To vše ukončuje základna složená z bohaté váhy cedrového dřeva, pačuli a vanilky. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

Složení parfému

Hlava

bergamot, černý rybíz, pikantní tóny

Srdce

růže, jasmín, konvalinka

Základ

vanilka, pačuli, cedr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Viola – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Viola – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Viola – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Viola – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář