Parfém Ajmal Vision – EDP 100 ml

  • Parfém Ajmal Vision – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Vision – EDP 100 ml

Vision vůně pro muže, kteří vyzařují vášnivou dynamiku, ducha mladého, energického muže. Vůně dominuje živými tóny citronů a fialek, vůně dále zvyšuje svou magnetickou přitažlivost srdcem, ve kterém jsou květinové a zelené tóny. Základna je neodolatelnou kombinací bergamotu, cedrového dřeva a jantaru. Vision je dokonalým společníkem pro muže, kteří chtějí zítřek udělat jedinečným.Vůně byla uvedena na trh v roce 2010

Složení parfému

Hlava
fialka, bergamot, citron
Srdce
zelené tóny, květinové tóny
Základ
ambra, dřevité tóny, cedr, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Vision – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Vision – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Vision – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Vision – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář