Parfém Ajmal Viva Viola – EDP 75 ml

  • Parfém Ajmal Viva Viola – EDP 75 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Viva Viola – EDP 75 ml

Viva Viola, bohatá parfémovaná voda, která si klade za cíl přilákat mladou a dobrodružnou ženu hledající vůni, která představuje touhu. Vůně, která má pozoruhodné ingredience. Nenechte si ujít tuto parfémovanou vodu.Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava
cedr, pižmo, karamel, pačuli
Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Viva Viola – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Viva Viola – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Viva Viola – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Viva Viola – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář