Parfém Ajmal Wanderer – EDP 100 ml

  • Parfém Ajmal Wanderer – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Wanderer – EDP 100 ml

Ajmal Wanderer je pánská vůně s citrusovými, ovocnými, květinovými a dřevitými akordy. Okouzlující účinky této vůně začínají směsí citrusů a čerstvého ovoce v horních tónech. Poté odhaluje květinové srdce, které tomu dá ten správný efekt. Základní tóny dodávají této vůni pevný povrch.

Složení parfému

Hlava

citrusy, ovoce

Srdce
květinové tóny
Základ
ambra, dřevité tóny, pižmo, whisky

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Wanderer – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Wanderer – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Wanderer – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Wanderer – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář