Parfém Ajmal Wisal Dhahab – EDP 50 ml

  • Parfém Ajmal Wisal Dhahab – EDP 50 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Wisal Dhahab – EDP 50 ml

Wisal Dhahab se otevírá s vrchními ovocnými tóny zdobenými jablky, broskví, hruškou, grapefruitem a mandarinkou. Ve svém srdci esence pohlcuje květinové tóny růží, jasmínu, orchideje a pelargónie. A zážitek dokončuje pižmo, pačuli, cedr a santalové dřevo. Wisal Dhahab je vůně, která je perfektně vytvořena pro ty, kteří chtějí do své osobnosti přidat další nádech zlata a lesku.

Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Složení parfému

Hlava
jablko, broskev, hruška, mandarinka, grapefruit
Srdce
růže, jasmín, orchidej, pelargónie
Základ

pižmo, pačuli, cedr, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Wisal Dhahab – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Wisal Dhahab – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Wisal Dhahab – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Wisal Dhahab – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář