Parfém Ajmal Wisal – EDP 1 ml – odstřik

  • Parfém Ajmal Wisal – EDP 1 ml – odstřik,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Wisal – EDP 1 ml – odstřik

Wisal je příjemná vůně se svěžími a moderními tóny, určená pro zralé a dynamické ženy, které jsou srdcem trendy, ale přesto tradiční. Jeho směs svěžích květinových tónů v kombinaci s kořeněnými a dřevitými tóny uklidňují psychiku, což odráží sebevědomí nositelky. Nenechte si ujít být jedinečná.Vůně byla uvedena na trh v roce 2010.

Složení parfému

Hlava

pižmo, koření, růže, květinové tóny, santalové dřevo

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Wisal – EDP 1 ml – odstřik

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Wisal – EDP 1 ml – odstřik. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Wisal – EDP 1 ml – odstřik v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Wisal – EDP 1 ml – odstřik se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář