Parfém Al Haramain Amber Oud – EDP 60 ml

  • Parfém Al Haramain Amber Oud – EDP 60 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Amber Oud – EDP 60 ml

Striktně limitovaná edice pro fanoušky Amber Oud s jedinečným nádechem. Ozdobte se smyslnými tóny této skvělé vůně. Ovocná hlava vás potěší bergamotem, citrónem, melounem a ananasem. Poté cítíme jantar, koření, guajakové dřevo a vanilka. Ke konci nás potěší dřevo, pižmo, balzám a cedrové dřevo. 

Složení parfému

Hlava

bergamot, citrón, meloun, ananas

Srdce

jantar, koření, guajakové dřevo, vanilka

Základ

dřevo, pižmo, balzám, cedrové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Amber Oud – EDP 60 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Amber Oud – EDP 60 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Amber Oud – EDP 60 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Amber Oud – EDP 60 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář