Parfém Al Haramain Amira – parfémový olej 12 ml

  • Parfém Al Haramain Amira – parfémový olej 12 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Al Haramain Amira – parfémový olej 12 ml

Arabský parfémový olej Amira je vůně pro princezny, které se vyznačují dokonalostí a krásou. Ve vůně se proplétají květinové a pižmové tóny, které znějí jako ztělesnění skryté vášně a ženskosti. Nádherný flakon připomíná princeznu v drahých šatech. Lahvička z matného skla je zahalena do kovového vyřezávaného rámu zdobeného pestrými kameny. 

Složení parfému

Hlava

ambra, santalové dřevo, vanilka, květinové tóny, pomeranč, agarové dřevo, pižmo

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Amira – parfémový olej 12 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Amira – parfémový olej 12 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Amira – parfémový olej 12 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Amira – parfémový olej 12 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář