Parfém Al Haramain Arch – EDT 100 ml

  • Parfém Al Haramain Arch – EDT 100 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Al Haramain Arch – EDT 100 ml

Lehká a svěží toaletní voda, která je stejně vhodná pro ženy i muže. Vůně vydrží na pokožce dlouho díky použití vysoce kvalitních éterických olejů. Osvěžující citrusové nuance v kombinaci s motivy zeleného jablka jsou organicky propojeny s exotickým zvukem orientálního koření a v srdci královnu květin, růži, slavnostně doprovází její věrný předmět – jasmín. Základní tóny tvoří melodie z fazolí tonky a sladká vanilka, doplněné svěžestí dubového mechu, štiplavostí pačuli, chladem cedrového dřeva a hřejivostí jantaru – to vše je doplněno smyslnými pižmovými akordy.

Složení parfému

Hlava

jablko, koření

Srdce

růže, jasmín

Základ

pižmo, jantar, cedr, pačuli, dubový mech, vanilka, fazole tonka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Arch – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Arch – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Arch – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Arch – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář