Parfém Al Haramain Attar Al Kaaba – parfémový olej 25 ml

  • Parfém Al Haramain Attar Al Kaaba – parfémový olej 25 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Al Haramain Attar Al Kaaba – parfémový olej 25 ml

Parfémový olej Al Attar Kaaba od Al Haramain je vysoce kvalitní parfémový olej s orientálně-kořeněným charakterem. Parfémový olej obsahuje tóny santalového dřeva, růží Taif, květin, jantaru a oudu.

Složení parfému

Hlava

ambra, santalové dřevo, agarové dřevo, růže

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Attar Al Kaaba – parfémový olej 25 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Attar Al Kaaba – parfémový olej 25 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Attar Al Kaaba – parfémový olej 25 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Attar Al Kaaba – parfémový olej 25 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář