Parfém Al Haramain Batoul – EDP 100 ml

  • Parfém Al Haramain Batoul – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Batoul – EDP 100 ml

Batoul od Al Haramain je úžasná orientálně-dřevitá vůně. S každou další hodinou vyvíjí různé vůně. Je to kombinace pižma a dřeva s nádechem sladkosti. 

Složení parfému

Hlava

 jasmín, pomerančový květ, tabák, šafrán

Srdce

pačuli, santalové dřevo, guajakové dřevo, agarové dřevo

Základ

cedrové dřevo, pižmo, jantar, kadidlo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Batoul – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Batoul – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Batoul – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Batoul – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář