Parfém Al Haramain Black Stone – EDP 100 ml

  • Parfém Al Haramain Black Stone – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Chyprová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Black Stone – EDP 100 ml

Luxusní parfém Al Haramain Black Stone je ztělesněním svůdnosti a přitažlivosti. Tento parfém je speciálně navržen tak, aby jej mohli nosit muži i ženy. Vůně si vás získá svojí propracovanou kompozicí, která se skládá z pečlivě vybraných ingrediencí. Nenechte siujít možnost být jedinečný/á.

Složení parfému

Hlava

arganové dřevo, labdanum, borovice

Srdce

tuberóza, konvalinka, jasmín

Základ

pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Black Stone – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Black Stone – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Black Stone – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Black Stone – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář