Parfém Al Haramain Chateau De La Haramain Argent – EDP 100 ml

  • Parfém Al Haramain Chateau De La Haramain Argent – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Chateau De La Haramain Argent – EDP 100 ml

Smyslná vůně Chateau De La Haramain Argent je úžasná pro všechny ženy. Stačí si přivonět a již nebudete nic jiného chtít víc. V hlavě nás zaujme vůně bergamotu, která plynule přejde k srdci, které v sobě skrývá růže a cassis. Konec nám zastoupí pačuli a pižmo. 

Složení parfému

Hlava

bergamot

Srdce

růže, cassis

Základ

pačuli, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Chateau De La Haramain Argent – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Chateau De La Haramain Argent – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Chateau De La Haramain Argent – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Chateau De La Haramain Argent – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář