Parfém Al Haramain Coupe Pour Homme – EDP 80 ml

  • Parfém Al Haramain Coupe Pour Homme – EDP 80 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Coupe Pour Homme – EDP 80 ml

Coupé Pour Homme je květinově-dřevitá vůně pro muže, kteří chtějí okouzlit své okolí. Rozmanité ingredience dělají vůni jedinečnou. Zahalte se do luxusu této vůně.Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

citron, bergamot, levandule, růže

Srdce

černý rybíz, kořen kosatce, konvalinka, jasmín

Základ

ambra, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Coupe Pour Homme – EDP 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Coupe Pour Homme – EDP 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Coupe Pour Homme – EDP 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Coupe Pour Homme – EDP 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář