Parfém Al Haramain Dhahab – parfémový olej 15 ml

  • Parfém Al Haramain Dhahab – parfémový olej 15 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Al Haramain Dhahab – parfémový olej 15 ml

Nic není tak vzácné jako zlato. Dhahab vyzařuje teplo a smyslnost. Na začatku se setkáte s jemnými tóny pomerančů a bergamotu, po nichž následuje jemný karamel spojený s cedrem a nakonec si užijete pižmo a vanilku. 

Složení parfému

Hlava

pomeranč, bergamot

Srdce

cedr, karamel

Základ

pižmo, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Dhahab – parfémový olej 15 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Dhahab – parfémový olej 15 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Dhahab – parfémový olej 15 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Dhahab – parfémový olej 15 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář