Parfém Al Haramain Dubai – EDP 60 ml

  • Parfém Al Haramain Dubai – EDP 60 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Dubai – EDP 60 ml

Okouzlující a sofistikovaná vůně pro ženy. V nejlepších parfémech znějí motivy zelených bylin a letní svěžesti, proti nimž se objevuje sotva nasládlá broskev, kyselý pomeranč, ananas a limetka. Tyto motivy jsou harmonicky propletené s tóny levandule a bergamotu, plynule plynoucí do melodických přetoků konvalinky, jasmínu, růží, karokarundy a rezedy, znějících v srdci.Pak se tyto noty postupně rozpouštějí ve smyslnou stopu slunečného jantaru a sladké vanilky, která je ponořena do vzrušujících motivů pižma a jemného zvuku pačuli.

Složení parfému

Hlava

zelené byliny, broskev, ananas, bergamot, pomeranč, limetka, levandule

Srdce

karokarund, reseda, růže, jasmín, konvalinka, kořen fialek

Základ

pačuli, cedrové dřevo, vanilka, jantar, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Dubai – EDP 60 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Dubai – EDP 60 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Dubai – EDP 60 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Dubai – EDP 60 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář