Parfém Al Haramain Excellent For Women – EDP 100 ml

  • Parfém Al Haramain Excellent For Women – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Excellent For Women – EDP 100 ml

Excellent For Women je vynikající parfémovaná voda. Horní nota se začíná odvíjet květinovými motivy – ušlechtilá šarlatová růže, skromné ​​měsíčky, pelargónie a ibišek. Květinové vůně plynule ustupují ovocným a bobulovým vůním – je v nich cítit černý rybíz a šťavnaté mučenky. Poznámka srdce opět triumfuje tónem růže, ale nyní je doprovázena sborem orientálního koření a světla proloženého cypriolem, pačuli a agarem. A základní nota je směsicí dřevitých odstínů – mahagon a eben, santalové dřevo, cedr, guava, ve kterých jsou cítit odstíny jantaru a pižma.

Složení parfému

Hlava

růže, pelargónie, měsíček, ibišek, černý rybíz, mučenka

Srdce

růže, šafrán, koriandr, zázvor, bílý pepř, kardamom, šachor, agarové dřevo, pačuli

Základ

jantar, mahagon, santalové dřevo, guajakové dřevo, pačuli, cedrové dřevo, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Excellent For Women – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Excellent For Women – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Excellent For Women – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Excellent For Women – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář