Parfém Al Haramain Farasha – EDP 50 ml

  • Parfém Al Haramain Farasha – EDP 50 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Farasha – EDP 50 ml

Farasha od Al Haramain je svěží květinová-orientální vůně se směsí květin, jantaru a orientálního koření. Květinové noty a orientální noty otevírají vůni v horní notě. Střední tóny naplní koření a karamel. Zlatý, teplý jantar a dřevo uzavírají vůni v základně. Hřejivý, příjemný, orientální parfém, který je vhodný pro každou příležitost.

Složení parfému

Hlava

květiny

Srdce

karamel, koření

Základ

jantar, dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Farasha – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Farasha – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Farasha – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Farasha – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář