Parfém Al Haramain Faris Aswad – EDP 70 ml

  • Parfém Al Haramain Faris Aswad – EDP 70 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Faris Aswad – EDP 70 ml

Faris Aswad od Al Haramain je svěží, květinové a dřevité pižmo pro ženy i muže. Horní nota otevírá vůni s čerstvým bergamotem, ananasem a muškátovým oříškem. Jasmín v srdci šíří květinové tóny a je doprovázen teplým tóny pačuli a dřevitým cedrem. Základ je teplý a harmonický s jantarem a pižmem. Hřejivá vůně s čerstvými akcenty je ideální pro všechny příležitosti.

Složení parfému

Hlava

bergamot, muškátový oříšek, ananas

Srdce

jasmín, pačuli, cedr

Základ

jantar, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Faris Aswad – EDP 70 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Faris Aswad – EDP 70 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Faris Aswad – EDP 70 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Faris Aswad – EDP 70 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář