Parfém Al Haramain Faris – EDP 70 ml

  • Parfém Al Haramain Faris – EDP 70 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Faris – EDP 70 ml

Krása Al Haramain Faris je synonymem pro ženy. Zatímco okázalost a styl budou sbírat oční bulvy a zatočí hlavy, zdrženlivá dívka může skutečně zažehnat milující srdce. Plachý úsměv a sklopený pohled dokáže sdělit milion slov. Jedinečná vůně s dokonalými ingrediencemi.Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

bergamot, heřmánek, citron, cedr, pačuli, pelargónie, tymián, šafrán, vetiver, kůže, santalové dřevo

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Faris – EDP 70 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Faris – EDP 70 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Faris – EDP 70 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Faris – EDP 70 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář