Parfém Al Haramain Golden Oud – EDP 100 ml

  • Parfém Al Haramain Golden Oud – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Golden Oud – EDP 100 ml

Zažijte ztělesnění 50 let excelence v parfumérii s touto zcela novou vůní Al Haramain Golden Oud. Tato majestátní směs se skládá z nejjemnějšího, originálního dehnal oudu, extrahovaného z druhu stromu Khasiana před 50 lety, vyzrálého k dokonalosti a zabaleného do této mistrovsky vytvořené lahvičky, která symbolizuje vůni uvnitř. Jeho bohatě kořeněný úvod vede k sladké, balzamické fázi, která vede k základu s podtóny pryskyřičných a teplých vůní oudu, jantaru a santalového dřeva. Golden Oud je skutečně nebeská, dech beroucí vůně, která rezonuje vaší myslí a duší.

Složení parfému

Hlava

 tymián, šalvěj, černý pepř, hřebíček

Srdce

růže, balzám, pačuli, dehnal oud

Základ

oud, ambra, santalové dřevo, vanilka, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Golden Oud – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Golden Oud – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Golden Oud – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Golden Oud – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář