Parfém Al Haramain Jameela – EDP 100 ml

  • Parfém Al Haramain Jameela – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Jameela – EDP 100 ml

Sytě gurmánský koncert rozezní lahodné tóny černých třešní, prolínajících svou pikantní, sladce nahořklou linii s bergamotem, švestkami a labužnickými jahodami. K ovocnému svádění se přidávají tajuplné ozvěny dřevin v čele s mystikou opředenou, oudovou silicí.

Složení parfému

Hlava

třešně, bergamot, černý rybíz, švestky, jahody, dřevo, oud

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Jameela – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Jameela – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Jameela – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Jameela – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář