Parfém Al Haramain Jannah – parfémový olej 12 ml

  • Parfém Al Haramain Jannah – parfémový olej 12 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Al Haramain Jannah – parfémový olej 12 ml

Orientální parfémový olej Jannah nadchne čichové smysly především díky středně hořkým tónům. Pižmo se dokonale snoubí s akcenty máty, dřevin a jantaru. Příjemná dřevito-kořeněná vůně s nádechem svěžích tónů, vyzařuje noblesní eleganci nositele, a to v návaznosti na delikátní vazbu moderních vonných trendů.

Složení parfému

Hlava

ambra, pelyněk, máta, seno, pižmo

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Jannah – parfémový olej 12 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Jannah – parfémový olej 12 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Jannah – parfémový olej 12 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Jannah – parfémový olej 12 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář