Parfém Al Haramain L`Aventure Knight – EDP 100 ml

  • Parfém Al Haramain L`Aventure Knight – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain L`Aventure Knight – EDP 100 ml

Parfémová voda pro muže L’Aventure Knight je intimní a zároveň silná vůně, v jejíž hlavě se skrývá citrón, bergamot a čaj. V květinovém srdci se ukáže kosatec a listy fialek. A konec nám uzavírá pižmo, santalové dřevo, pudr a ambergris. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

čaj, bergamot, citrón

Srdce

kosatec, listy fialek

Základ

pižmo, santalové dřevo, pudr, ambergris

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain L`Aventure Knight – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain L`Aventure Knight – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain L`Aventure Knight – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain L`Aventure Knight – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář