Parfém Al Haramain Manege Blanche – EDP 75 ml

  • Parfém Al Haramain Manege Blanche – EDP 75 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Manege Blanche – EDP 75 ml

Zažijte blaženost ve své nejčistší podobě s touto exotickou, kořeněnou směsí vůně s orientálními a neodolatelně gurmánskými podtóny, s vytříbeným, měkkým a intimním srdcem šafránu a pačuli, upevněným na smyslné základně pižmových, dřevitých vůní, které doplní váš akutní smysl pro styl.

Složení parfému

Hlava

koření, vanilka

Srdce

šafrán, pačuli

Základ

pižmo, dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Manege Blanche – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Manege Blanche – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Manege Blanche – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Manege Blanche – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář