Parfém Al Haramain Manege Rouge – EDP 75 ml

  • Parfém Al Haramain Manege Rouge – EDP 75 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Manege Rouge – EDP 75 ml

Neobyčejná vůně Manege Rouge od Al Haramain je pro ženy, které vědí co chtějí. Manege Rouge s lákavě květinovou hlavou a nádechem svěžího pomeranče, který vás okouzlí překvapivě dechberoucí fází jemných, ale bohatých gurmánských tónů, položených na smyslných základech jantaru a dubového mechu. Vychutnejte si živost této záviděníhodné ohnivé vůně.

Složení parfému

Hlava

jasmín, pomeranč, šafrán

Srdce

karamel, cukrová vata

Základ

jantar, dubový mech

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Manege Rouge – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Manege Rouge – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Manege Rouge – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Manege Rouge – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář