Parfém Al Haramain Matar Al Hub – EDP 100 ml

  • Parfém Al Haramain Matar Al Hub – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Matar Al Hub – EDP 100 ml

Orientální parfémovaná voda pro muže a ženy. Na začátku vůně ucítíte bergamot, ylang ylang, pelargónie a šafrán. Poté se v srdci vůně objeví cedr, santalové dřevo, oud, jasmín, fialka a růže. Nakonec se vůně uzavírá tóny jantaru, mechu a guajakového dřeva.

Složení parfému

Hlava

bergamot, ylang ylang, pelargónie, šafrán

Srdce

cedr, santalové dřevo, oud, jasmín, fialka, růže

Základ

jantar, mech, guajákové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Matar Al Hub – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Matar Al Hub – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Matar Al Hub – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Matar Al Hub – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář