Parfém Al Haramain Meeqat Silver – parfémový olej 12 ml

  • Parfém Al Haramain Meeqat Silver – parfémový olej 12 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Al Haramain Meeqat Silver – parfémový olej 12 ml

Meeqat Silver je skvělý parfémový olej pro ženy i muže. Krásné, ostré a dřevité santalové noty, díky nimž se budete cítit dobře. Otevírá se s jedinečnou dřevitou svěžestí, doplněnou o zázvor a pelargónie. Dlouhotrvající vůně v elegantní láhvi, která je zasazena do krásného pouzdra.

Složení parfému

Hlava

santalové dřevo, jantar, pelargónie

Srdce

pelargónie, koření, zázvor

Základ

pižmo, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Meeqat Silver – parfémový olej 12 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Meeqat Silver – parfémový olej 12 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Meeqat Silver – parfémový olej 12 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Meeqat Silver – parfémový olej 12 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář