Parfém Al Haramain Mena – EDP 60 ml

  • Parfém Al Haramain Mena – EDP 60 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Mena – EDP 60 ml

Mena souhlasí s vaší myslí, zvítězí nad vaším srdcem a zůstane s vaší duší. Existují vůně, které hýbou srdcem, a existují vůně, které míchají mysl. Mena od Al Haramaina je ale taková vůně, která se rozhodla obléhat duši. Je to vůně, která pohltí všechny aspekty vaší samotné existence.

Složení parfému

Hlava

borovice

Srdce

šafrán, santalové dřevo

Základ

jantar, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Mena – EDP 60 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Mena – EDP 60 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Mena – EDP 60 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Mena – EDP 60 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář