Parfém Al Haramain Miracle – parfémový olej 15 ml

  • Parfém Al Haramain Miracle – parfémový olej 15 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Al Haramain Miracle – parfémový olej 15 ml

Hřejivé ovocné tóny Al Haramain Miracle jsou zázrakem v aromatické směsi. Když vás uklidňující tóny omývají v báječné harmonii růžového pepře, koření, pelyňku a tymiánu, připomene vám to časy minulé. Připomíná vám nevinnost mládí, neodolatelné nutkání jít ven a ovládnout svět. S nostalgií se ohlédnete za krásou toho, co bylo, a požehnáním toho, co bude. 

Složení parfému

Hlava

růžový pepř, koření, pelyněk, tymián

Srdce

kostus, galbanum

Základ

kůže, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Miracle – parfémový olej 15 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Miracle – parfémový olej 15 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Miracle – parfémový olej 15 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Miracle – parfémový olej 15 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář