Parfém Al Haramain Mukhamria Maliki Ateeq – EDP 75 ml

  • Parfém Al Haramain Mukhamria Maliki Ateeq – EDP 75 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Mukhamria Maliki Ateeq – EDP 75 ml

Orientální vůně Mukhamria Maliki Ateeq je skvělá pro muže i ženy. Mukhamria Maliki Ateeq je připravený s maximální péčí, aby zahrnoval všechny rysy moderního parfému, smyslná struktura Mukhamaria Ateeq vás překvapí. Je nenahraditelná, diky jedinečným ingrediencím. Růže, pižmo, šafrán a oud vás okouzlí. 

Složení parfému

Hlava

růže, šafrán, pižmo, oud

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Mukhamria Maliki Ateeq – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Mukhamria Maliki Ateeq – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Mukhamria Maliki Ateeq – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Mukhamria Maliki Ateeq – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář