Parfém Al Haramain Mukhamria Maliki – parfémový olej 30 ml

  • Parfém Al Haramain Mukhamria Maliki – parfémový olej 30 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Al Haramain Mukhamria Maliki – parfémový olej 30 ml

Mukhamria Maliki je okouzlující, hřejivá vůně, kterou si každý zamiluje. Tento přírodní parfémový olej ve skutečnosti kombinuje pižmo a šafrán, jasmín a růže, pačuli, vetiver, vanilku, santalové dřevo, ambru a malou konvalinku.

Složení parfému

Hlava

pižmo, šafrán

Srdce

jasmín, růže

Základ

pačuli, vetiver, vanilka, santalové dřevo, jantar, konvalinka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Mukhamria Maliki – parfémový olej 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Mukhamria Maliki – parfémový olej 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Mukhamria Maliki – parfémový olej 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Mukhamria Maliki – parfémový olej 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář