Parfém Al Haramain Musk Al Haramain Noir – parfémový olej 12 ml

  • Parfém Al Haramain Musk Al Haramain Noir – parfémový olej 12 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Al Haramain Musk Al Haramain Noir – parfémový olej 12 ml

Musk Al Haramain Noir je duchovní ztělesnění oddanosti, které je vlastní každému z nás. Tento vynikající parfémovaný olej pochází z čistého pižma, které evokuje dědictví orientální parfumerie a povznáší vás do nových výšin s nádhernou vůní čerstvých květin.

Složení parfému

Hlava

aldehyd

Srdce

růže, pelargónie, duhovka, konvalinka

Základ

pižmo, dřevo, jantar, pudr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Musk Al Haramain Noir – parfémový olej 12 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Musk Al Haramain Noir – parfémový olej 12 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Musk Al Haramain Noir – parfémový olej 12 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Musk Al Haramain Noir – parfémový olej 12 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář