Parfém Al Haramain Narjis – parfémový olej 15 ml

  • Parfém Al Haramain Narjis – parfémový olej 15 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Al Haramain Narjis – parfémový olej 15 ml

Je to královské. Je to květinové. Je to ztělesnění všech roztomilých vlastností, po kterých toužíte. Vůně, díky které budete vynikat mezi ostatními. Parfémový olej pro ženy, které umí ocenit kvalitu.

Složení parfému

Hlava

hloh, cassie

Srdce

růže, jasmín, fialka

Základ

vanilka, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Narjis – parfémový olej 15 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Narjis – parfémový olej 15 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Narjis – parfémový olej 15 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Narjis – parfémový olej 15 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář