Parfém Al Haramain Nasmah – EDP 50 ml

  • Parfém Al Haramain Nasmah – EDP 50 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Nasmah – EDP 50 ml

Výjimečná vůně, která vás zve k následujícím esencím: květinová, pižmová, jantarová, dřevitá, orientální. Společnost Al Haramain věděla, jak vyrobit vůni hodnou jména, která je koncentrátem růží, fialek, španělského šafránu, bílého pižma, jantaru a santalového dřeva. 

Složení parfému

Hlava

růže, fialka, španělský šafrán, bílé pižmo, jantar, santalové dřevo 

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Nasmah – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Nasmah – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Nasmah – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Nasmah – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář