Parfém Al Haramain Night Dreams – EDP 60 ml

  • Parfém Al Haramain Night Dreams – EDP 60 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Night Dreams – EDP 60 ml

Elegantní a luxusní orientální koktejl, který ideálně doplňuje večerní outfit, dodává obrazu tajemství a opět zdůrazňuje veškerou důstojnost jeho majitele. Horní nota, která nese svěží citrusové noty, postupně ustupuje. Je nahrazena kořeněnou a květinovou kompozicí srdce, kde se sametový zvuk růžových tónů, fialek a muškátů postupně nalije do exotického orientálního koření a rozpustí se v motivech sladkého srdce. V jádru jsou výbuchy smyslného pižma sotva obsaženy v nádherné dřevité svěžesti. Celá tato extravagance pocitů a tajemství je obsažena v elegantní lahvičce.

Složení parfému

Hlava

pomeranč

Srdce

růže, pelargónie, fialová, černý pepř, kardamom, zázvor, šafrán

Základ

pižmo, cedrové dřevo, santalové dřevo, guajakové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Night Dreams – EDP 60 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Night Dreams – EDP 60 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Night Dreams – EDP 60 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Night Dreams – EDP 60 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář