Parfém Al Haramain Night Dreams Silver – parfémový olej 30 ml

  • Parfém Al Haramain Night Dreams Silver – parfémový olej 30 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Al Haramain Night Dreams Silver – parfémový olej 30 ml

Parfémový olej Night Dreams od Al Haramain je jemná, úžasná směs santalového dřeva, bílého pižma, oudhu, jantaru a květinových tónů. Oblíbí si ho muži i ženy.

Složení parfému

Hlava

santalové dřevo, bílé pižmo, oud, jantar, květiny

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Night Dreams Silver – parfémový olej 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Night Dreams Silver – parfémový olej 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Night Dreams Silver – parfémový olej 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Night Dreams Silver – parfémový olej 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář