Parfém Al Haramain Noora – parfémový olej 12 ml

  • Parfém Al Haramain Noora – parfémový olej 12 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Al Haramain Noora – parfémový olej 12 ml

Tato čistá vůně je zabalena v moderní stylové zlaté lahvičce a v krásné polstrované krabičce. Je to ta, kterou hledáte všude, tu, kterou jste nikdy nesetkali. Je to ta, ve kterou nesmírně věříte, že dříve nebo později bude vaše. Je to ta, která přebývá ve vašich snech, ten krásný idol lásky. Zahalte se do luxusu s parfémovým olejem Noora.

Složení parfému

Hlava

med, pomeranč

Srdce

růže, lilie, šafrán

Základ

santalové dřevo, vanilka, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Noora – parfémový olej 12 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Noora – parfémový olej 12 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Noora – parfémový olej 12 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Noora – parfémový olej 12 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář