Parfém Al Haramain Opulent Sapphire – EDP 100 ml

  • Parfém Al Haramain Opulent Sapphire – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Opulent Sapphire – EDP 100 ml

Citrusová vůně Opulent Sapphire je jedinečná vůně pro muže a ženy. Vůně, kterou si oblíbíte ihned co si k ní přičichnete. Je to originální vůně, pro originální osobnost. Citrusová hlava se skládá z bergamotu, citrónu, bazalky a myrhy. Podé vůně plynu přejde do květinového srdce, ve kterém je růže, jasmín a mořské tóny. Jantar s cedrem a jelovcem se ukrývají na konci kompozice.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. 

Složení parfému

Hlava

bergamot, citrón, bazalka, myrta

Srdce

růže, jasmín, mořské noty

Základ

jantar, cedr, jalovec

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Opulent Sapphire – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Opulent Sapphire – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Opulent Sapphire – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Opulent Sapphire – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář