Parfém Al Haramain Prism Classic – EDP 100 ml

  • Parfém Al Haramain Prism Classic – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Prism Classic – EDP 100 ml

Nejlepší dárek pro ženu je vyznání lásky. Klasická vůně Prism dokáže vyjádřit celou hloubku pocitů a tužeb. Prism Classic je vůně květinová a ovocná. Zní to velmi jemně, ale její puls je cítit po celý den. Zahalí vás jasnou aurou světelné radosti.

Složení parfému

Hlava

bergamot, broskve, mirabelka

Srdce

jasmín, tuberóza, listy fialek

Základ

ambroxan, vanilka, pačuli, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Prism Classic – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Prism Classic – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Prism Classic – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Prism Classic – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář