Parfém Al Haramain Rafia Gold – EDP 100 ml

  • Parfém Al Haramain Rafia Gold – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Rafia Gold – EDP 100 ml

Rafia Gold, poté, co jste strávili dobrých pár minut úžasem nad krásnou lahví, nebude ohromující vůně Rafia Gold překvapením. Ve skutečnosti je vůně vše, co očekáváte. Rafia Gold spojuje ty nejlepší vlastnosti vůně Středního východu, vytrvalé a progresivní; to vám umožní proměnit běžné dny ve velmi zvláštní příležitosti!

Složení parfému

Hlava

bergamot, ananas

Srdce

cedrové dřevo, pačuli, jasmín

Základ

mech, jantar

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Rafia Gold – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Rafia Gold – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Rafia Gold – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Rafia Gold – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář