Parfém Al Haramain Rain Dance Pink – EDP 100 ml

  • Parfém Al Haramain Rain Dance Pink – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Rain Dance Pink – EDP 100 ml

Svěží a ovocná vůně, která je uklidňující a teplá. Tato parfémovaná voda, která se otevírá poutavými ovocnými tóny se základními pižmovými a dřevitými nuancemi. Tato vůně je vhodná pro každou příležitost.

Složení parfému

Hlava

černý rybíz, pomerančový květ, hruška

Srdce

jasmín, duhovka, pralinka

Základ

vanilka, fazole tonka, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Rain Dance Pink – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Rain Dance Pink – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Rain Dance Pink – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Rain Dance Pink – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář