Parfém Al Haramain Sadaf – parfémový olej 15 ml

  • Parfém Al Haramain Sadaf – parfémový olej 15 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Al Haramain Sadaf – parfémový olej 15 ml

Využijte šanci, o které víte, že se vám podaří, s vaší vůní jako štítem, skrývejte svá tajemství, zatímco je odhalena vaše nádhera. Tato úžasně vyvážená vůně s citrónovým začátkem, se srdcem naplněným jemnými, kořeněnými akordy, upevněnými na smyslném, teplém základu se směsí vůní, které doplňují vaše vynikající vlastnosti.

Složení parfému

Hlava

bergamot, pomeranč, růže

Srdce

 šafrán, pelargónie, cedrové dřevo, duhovka

Základ

 jantar, labdanum, pižmo, kadidlo, guajakové dřevo, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Sadaf – parfémový olej 15 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Sadaf – parfémový olej 15 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Sadaf – parfémový olej 15 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Sadaf – parfémový olej 15 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář