Parfém Al Haramain Sama – parfémový olej 15 ml

  • Parfém Al Haramain Sama – parfémový olej 15 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Al Haramain Sama – parfémový olej 15 ml

Zábavná doba, štěstí, skvělé výlety s rodinou a přáteli, to je to, co Al Haramain Sama představuje. Není to jen úžasně vyvážený parfémový olej, ale i lahodná vůně s nádechem dokonalých květin.

Složení parfému

Hlava

růže Baccara, pelargónie

Srdce

konvalinka, duhovka, fialka

Základ

santalové dřevo, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Sama – parfémový olej 15 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Sama – parfémový olej 15 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Sama – parfémový olej 15 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Sama – parfémový olej 15 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář