Parfém Al Haramain Sheikh – EDP 85 ml

  • Parfém Al Haramain Sheikh – EDP 85 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Sheikh – EDP 85 ml

Univerzální parfémovaná voda Sheikh je skvělá pro odvážné muže. V její hlavě se skrývá jablko, rozmarýn a citrusy. V srdci je frézie, jasmín, máta a koření. Na konci vůně cítíme konvalinku, santalové dřevo a tabákové listy. Tato kombinace je neobyčená a neskutečná.

Složení parfému

Hlava
jablko, rozmarýn, citrusy
Srdce
frézie, jasmín, máta, koření
Základ
konvalinka, santalové dřevo, tabákové listy

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Sheikh – EDP 85 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Sheikh – EDP 85 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Sheikh – EDP 85 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Sheikh – EDP 85 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář