Parfém Al Haramain Sheikha – parfémový olej 12 ml

  • Parfém Al Haramain Sheikha – parfémový olej 12 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Al Haramain Sheikha – parfémový olej 12 ml

Parfémový olej Sheikha Al Haramain je známá orientální vůně, která je vhodná pro elegantního muže. Horní notu tvoří růže, lehký oudh a konvalinka. V notě srdce cítíme bílé pižmo, cedr, citrusy a jantar. Základ je vyroben ze santalového dřeva, pelargónie a hrušky.

Složení parfému

Hlava

růže, oudh, konvalinka

Srdce

pižmo, cedr, citrusy, jantar

Základ

santalové dřevo, pargónie, hruška

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Sheikha – parfémový olej 12 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Sheikha – parfémový olej 12 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Sheikha – parfémový olej 12 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Sheikha – parfémový olej 12 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář