Parfém Al Haramain Signature Intense – EDT 100 ml

  • Parfém Al Haramain Signature Intense – EDT 100 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Signature Intense),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Al Haramain Signature Intense – EDT 100 ml

Toaletní voda Signature Intense od značky Al Haramain je vhodná do každého počasí. Oblíbí si ji muži, ale i ženy. Jen ji vyzkoušíte a již nebudete chtít jinou vůni. Toaletní voda Signature Intense je ta pravá vůně, která umožní vyniknout vaší originalitě.

Složení parfému

Hlava

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Signature Intense – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Signature Intense – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Signature Intense – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Signature Intense – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář