Parfém Al Haramain Signature Red – EDP 100 ml

  • Parfém Al Haramain Signature Red – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Signature Red – EDP 100 ml

Oslnivá parfémovaná voda Signature Red od značky Al Haramain je skvělá pro muže i ženy. Nechte se v úvodu unést vůní bergamotu, švestky a broskve, která plynule přechází do srdce, ve kterém je tuberóza, jasmín a lístky fialky. V závěru je vanika, ambra, santalové dřevo a pačuli.   

Složení parfému

Hlava

bergamot, švestka, broskev

Srdce

tuberóza, jasmín, listy fialky

Základ

vanilka, ambra, santalové dřevo, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Signature Red – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Signature Red – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Signature Red – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Signature Red – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář