Parfém Al Haramain Solitaire – EDP 85 ml

  • Parfém Al Haramain Solitaire – EDP 85 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Solitaire – EDP 85 ml

Solitaire je smyslná a balsamická vůně, ideální pro večerní nošení. Uprostřed hustého a bouřlivého davu buďte okouzlující s vůní Solitaire od Al Haramain. Vůně, která je čirá a jedinečná, s harmonickými citronovými, kořeněnými, kožovitými a dřevitými akordy. Oblíbí si ji muži i ženy.

Složení parfému

Hlava

kmín, bergamot, citron

Srdce

kůže, santalové dřevo, cedr

Základ

pačuli, tabák

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Solitaire – EDP 85 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Solitaire – EDP 85 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Solitaire – EDP 85 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Solitaire – EDP 85 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář