Parfém Al Haramain Tower Gold – parfémový olej 20 ml

  • Parfém Al Haramain Tower Gold – parfémový olej 20 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Al Haramain Tower Gold – parfémový olej 20 ml

Vůně Al Haramain Tower Gold je miniaturním ztělesněním slavné dubajské věže, dosahující výšky 321 metrů. Vůně je úchvatná a úžasná. První nota je závratě s jiskřivým přetékáním koření na pozadí klidného, ​​ušlechtilého zvuku dřevěných olejů. Druhá nota je naplněna vyváženým a mnohostranným akordem indických oudů a růže taifi. Zde se sladkost a chladná něha spojuje se sametovou svíravostí a ušlechtilou hořkostí. Poslední tón přináší zpět kořenité podtóny krémového, jemně sladkého santalového dřeva.

Složení parfému

Hlava

koření, dřevo

Srdce

oud, růže

Základ

santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Tower Gold – parfémový olej 20 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Tower Gold – parfémový olej 20 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Tower Gold – parfémový olej 20 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Tower Gold – parfémový olej 20 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář